Radistai VILLAGE ’18

Liepos 20-22

Taisyklės

Betsafe Radistai Village 2018 festivalio oficialios taisyklės

Betsafe Radistai Village festivalio bilietų turėtojai turi teisę likti festivalyje tol, kol jie laikosi oficialių Betsafe Radistai Village festivalio taisyklių. Įsigyjęs Betsafe Radistai Village bilietą, lankytojai sutinka, kad gali buti nufilmuoti arba/ir nufotagrafuoti, o ši medžiaga gali būti naudojama komerciniams ir reklamos tikslams be kompensacijų ar autorinių atlyginimų.

 

Festivalis teritorija bus atvira nuo liepos 20 d., 15:00 iki liepos 22 d. – 12:00 (visos datos ir laikas gali keistis).

Festivalis stovyklavietė veiks nuo liepos 20 d., 15:00 iki liepos 22 d. – 12:00 (visos datos ir laikas gali keistis).

 

Festivalio organizatoriai turi teisę apieškoti lankytojus ir jų turimus daiktus ir reikalauti pateikti galiojantį asmens tapatybę įrodantį dokumetą. Festivalio organizatoriai turi teisę uždrausti įėjimą į teritoriją arba išprašyti iš teritorijos tuos asmenis, kurių elgesys gali sutrikdyti festivalio eigą arba kelti pavojų kitų lankytojų saugumui.

Po pirminės bilietų įėjimo kontrolės, į festivalio teritoriją galima grįžti tik su festivalio apyranke, kurią lankytojas gavo po pirmojo įėjimo. Lankytojai privalo dėvėti tinkamą apyrankę visą laiką, nes jie gali būti tikrinami viso festivalio metu. Jei apyrankė pripažinta negaliojančia arba sugadinta, lankytojas bus paprašyta nedelsiant palikti festivalį. Draudžiama perduoti apyrankės kitiems žmoniems. Bilietų klastotojai bus patraukti baudžiamojon atsakomybėn.

Jaunuoliams iki 16 metų amžiaus, turi būti lydimi tėvų ar suagusio lydinčio asmens. Vaikai iki 10 metų amžiaus gali aplankyti festivalį nemokamai, jei jie yra su tėvais ar suaugusiu globėjų, turinčiu galiojantį festivalio bilietą.

 

Festivalio bilietai ir apyrankės

Bilietų pirkimas ir naudojimas

Norint patekti į festivalį, lankytojas privalo turėti galiojantį festivalio bilietą. Galiojantį festivalio bilietą galima įsigyti per įgaliotus bilietų platintojus. Kiekvieno bilieto brūkšninis kodas yra unikalus ir tik pirmasis asmuo pateikęs originalų brūkšninį kodą ant bilieto bus įleisti į festivalį.

Bilietų kopijavimas ir platinimas yra griežtai draudžiamas. Pirkėjas yra visiškai atsakingas už bilieto orginalą ir dublikatą. Festivalio organizatoriai negali būti laikomi atsakingais už žalingą arba piktavališką bilieto naudojimą.

Be raštiško VŠĮ “Jono ir Rolo grupė” sutikimo, bilietą griežtai draudžiama naudoti komerciniams, rinkodaros kampanijos, loterijos ir konkursų tikslams.

Bilietų rūšys ir galiojimas

Į festivalį galima patekti su (visos datos ir laikai gali keistis):

– Dviejų dienų bilietas, galiojantis nuo penktadienio, liepos 20, 15:00 iki liepos 22 – 12:00. (visos datos ir laikas gali keistis)

– Vienos dienos bilietais, kurie galioja:

– Penktadienio, liepos 20 d., nuo 15:00 iki liepos 21 d., 05:00

– Šeštadienio, liepos 21 d., nuo 12:00 iki liepos 22 d. 05:00

Patekimui į festivalio kempingo zoną, reikalingas galiojantis kempingo bilietas. Kempingo bilietas galioja nuo penktadienio, liepos 20 d., 15:00 iki sekmadienio, liepos 22 d., 12:00 (visos datos ir laikas gali keistis).

Festivalio apyrankės

Prieš įeinant į festivalio teritoriją, pateikus galiojantį festivalio bilietą, kiekvienas lankytojas gaus festivalio apyrankę. Lankytojai privalo dėvėti tinkamą apyrankę visą laiką festivalio teritorijoje, nes jie bet kuriuo metu gali būti patikrinti. Jei apyrankė pripažinta negaliojančia arba sugadintaa, lankytojas bus paprašyta nedelsiant palikti festivalį.

Tik ant riešo esančios apyrankės bus laikomas galiojančiomis. Padirbtos ar apgadintos apyrankės (pvz supjaustytos, suklijuotos ar neužsisegančios), taip pat platesnės nei riešas, bus laikomas negaliojančiu ir būti konfiskuotos. Negaliojančios apyrankės savininkui bus uždrausta patekti į festivalio teritoriją.

 

Festivalio teritorijos taisyklės

Patekimas į festivalio teritorijoją galimas tik tada, kai teritorija yra atvira lankytojams. Norint patekti į festivalio teritoriją, lankytojai turi turėti galiojančią festivalio apyrankę. Apyrankę galima įsigyti prieš patenkant į festivalio teritoriją, pateikiant galiojantį festivalio bilietą.

Leidžiama patekti ir dalyvauti visuose festivalio renginiuose ir pasirodymuos visoje festivalio teritorijoje(išskyrus specialias zonas); Lankytojams taip pat leidžiama nešiotis ir naudotis mėgėjiška fototechnika (t.y. be keičiamų fotoaparato objektyvų).

Draudžiama (festivalio teritorijoje):

1) Sukurti atvirą ugnį (įskaitant ir žvakes, žibalines lempas, grilius, fakelus ir t.t.);

2) Vartoti, turėti ir parduoti narkotikus;

3) įsivesti gyvūnus;

4) vykdyti bet kokią komercinę veiklą be išankstinio raštiško susitarimo su organizatoriais;

5) vykdyti bet kokią reklamą, pristatymą ar platinti prekes ar paslaugas be išankstinio raštiško susitarimo su organizatoriais;

6) filmuoti ir įrašinėti festivalį su profesionalai filmavimo įranga be išankstinio raštiško susitarimo su organizatoriais;

7) Pirkti alkoholio ir tabako gaminius nepilnamečiams;

8) Draudžiama lankytojams, kurie yra jaunesni nei 16 metų likti festivalio teritorijoje nuo 22:00 iki 08:00 be tėvų ar lydinčių suaugusiųjų globėjų dalyvavimo;

9) Kelti pavojų žmonių sveikatai ir saugumui.

10) Plaukioti naktį;

 

Draudžiama įsinešti (į festivalio teritoriją):

1) Profesionalią foto ir video įrangą (t.y. su keičiamomu fotoaparato objektyvu)

2) Skėčius bei kitus aštrius daiktus;

3) Narkotikus ir kitas neteisėtas medžiagas;

4) Maistą ir alkoholinius ir nealkoholinis gėrimus;

5) Kitus objektus, kurie gali kelti pavojų lankytojų saugai ir patogumui (ginklus, fejerverkus, peilius, pipirinius purškalus, stiklo objektus ir t.t.)

NB! Nėra specialios saugykols neleistiniems daiktams.

 

Festivalio organizatoriai negali būti laikoma atsakinga už:

1) sužalojimus festivalio metu;

2) asmeninių daiktų žala, taip pat prarastus arba pavogtus asmeninius daiktus; Todėl organizatoriai ragina lankytojus nepalikti vertingų ar brangių daiktų be priežiūros;

3) maisto, gėrimų ir kitų prekių ir paslaugų kokybę, kuri yra parduota festivalyje – visa atsakomybė tenka paslaugų teikėjams.

4) visus nepanaudotus festivalio bilietus. Nepanaudoti bilietai nebus kompensuojami.

5) Už bet kokius valstybinių institucijų veiksmus festivalio teritorijoje.

 

Festivalio organizatoriai turi teisę:

1) pakeisti festivalio programą ir atlikėją tvarkaraštį be išankstinio įspėjimo;

2) neleisti atvykti lankytojams, kurių elgesys gali sutrikdyti festivaliui ir kelti grėsmę kitų lankytojų saugumui;

3) Uždrausti alkoholinių gėrimų pirkimą smarkiai apsvaigusiems lankytojams, kurie gali kelti grėsmę jų pačių taip pat kitų lankytojų saugumui.

 

Kiekvieno festivalio lankytojo pareiga laikytis renginio viešos tvarkos ir festivalio taisyklių.

Nesilaikant taisyklių festivalio lankytojai bus pašalinti iš festivalio teritorijos.

Įeidami į festivali lankytojai sutinka laikytis nustatytu taisykliu ir tvarkos.

 

Kilus klausimams, prašome nedvejojant paklausti festivalio darbuotojų – jie darys viską, kad padėtų jums.

NB! Organizatoriai ragina visus naudoti šiukšlių konteinerius, taip pat susilaikyti nuo šiukšlinimo festivalio teritorijoje ir aplinkui.

NB! Festivalio organizatoriai ragina lankytojus netrukdyti vietos gyventojų.

 

Kempingas

Norint patekti į festivalio kempingą, reikia galiojančio kempingo bilieto ir festivalio bilieto. Kempingo bilietas galioja viso festivalio metu. Kempingo bilietas negalioja be festivalio bilieto. Kempingas veiks nuo liepos 20 d., 15:00 iki liepos 22 12:00 (visos datos ir laikas gali keistis).

Atvykstant į festivalį, į kempingo teritoriją galima įsinešti maistą bei festivalio teritorijoje įsigytus gėrimus, tačiau iš KEMPINGO maistą/gėrimus išsinešti draudžiama.

Festivalio kempinge griežtai draudžiama:

1) Sukurti atvirą ugnį (įskaitant ir žvakes, žibalines lempas, grilius, fakelus ir t.t.);

2) Vartoti, turėti ir parduoti narkotikus;

3) įsivesti gyvūnus;

4) komercinio ar reklaminio pobudžio veikla be išankstinio raštiško organizatorių sutikimo;

5) kelti pavojų kitų festivalio lankytojų saugumui;

6) bet kuri motorizuota transporto priemonė.

7) kenkti ar kitaip gadinti lakytojų

 

Oficiali automobilių stovėjimo aikštelė

Automobilių stovėjimo aikštelė yra įsikūrusi atvirame lauke, todėl prašome vairuoti atsargiai, kad nebūtų sugadinti jūsų automobilai! Festivalio organizatoriai maloniai prašo pastatyti kiekvieną transporto priemonę tam skirtoje zonoje ir eiti į festivalį pėsčiomis. Transporto priemonių statymo mokestis yra mokamas už kiekvieną įvažiavimą, nepriklausomai nuo automobilio stovėjimo trukmės.

Organizatoriai negali būti atsakingi už bet kokius daiktus paliktus automobilyje. Nepalikite savo vertingų daiktų automobilyje. Dėl saugumo sumetimų, griežtai draudžiama statyti palapines automobilių aikštelėje, nors automobilyje galima miegoti.

VIP zona
2 dienų bilietas, kempingas neįskaičiuotas
– atskiras įėjimas;
– pakyla su tiesioginiu vaizdu į sceną;
– atskiras baras.

VIP palapinės

Dvivietė VIP palapinė. Dviejų vietų palapinė su dviem atskirais miegmaišiais. Palapinė jau bus pastatyta festivalio kempinge. Palapinė ir miegmaišiai yra įsigijusio asmens nuosavybė, tad po festivalio, jis turi teisę susipakuoti ir išsivežti palapinę su miegmaišiais.

Į šio bilieto kainą įskaičiuota
– dvivietė palapinė;
– 2 miegmaišiai;
– 2 dviejų dienų festivalio bilietai;
– kempingo mokestis 2 žmonėms;
– parkingas 1 automobiliui.

Keturvietė VIP palapinė. Keturių vietų palapinė su keturiais atskirais miegmaišiais. Palapinė jau bus pastatyta festivalio kempinge. Palapinė ir miegmaišiai yra įsigijusio asmens nuosavybė, tad po festivalio, jis turi teisę susipakuoti ir išsivežti palapinę su miegmaišiais.

Į šio bilieto kainą įskaičiuota:
 – keturvietė palapinė;
 – 4 miegmaišiai;
 – 4 dviejų dienų festivalio bilietai;
 – kempingo mokestis 4 žmonėms;
 – parkingas 2 automobiliams.

Kempingas veiks nuo liepos 20 d. 15:00 iki liepos 22 d. 12:00 (visos datos ir laikas gali keistis).

 

Specialus kemperių parkingas

Festivalio teritorijoje yra įrengtos 24 specialios kemperių vietos. Tai atskira vieta su atskirais pasijungimais prie elektros ir vandens. Negalioja be festivalio bilieto. Festivalio bilietas reikalingas visiems kepmeryje gyvenantiems festivalio lankytojams.

Kemperių parkingas veiks nuo liepos 20 d. 15:00 iki liepos 22 d. 12:00 (visos datos ir laikas gali keistis). Kadangi į salą galima patekti tik per vieną tiltą, rekuomenduojame į festivalį su kemperiu atvykti kuo anksčiau.

 

KITA festivalio informacija

Festivalyje teritorijoje įrengti tualetai ir dušai.

Festivalio teritorijoje įrengtos atskiros maitinimo zonos, kuriose bus galima įsigyti maisto ir gėrimų.

Festivalio teritorijoje atsiskaitymas TIK grynais.

FestFestivalyje bus galima įsigyti bilietus grynais, jei jų liks, nes visų kategorjų bilietų kiekis ribotas.